Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Garant doporučuje :

Hlavní výhody produktu

  • intenzivní chuť
  • široké využití
  • dlouhá trvanlivost


Makronka vlevo
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Doporučujeme osobní odběr v prodejně. Připadně posíláme na přání zákazníka, ovšem nemůžeme zaručit, že při přepravě nedojde k poškození či znehodnocení zboží. Posíláme tedy na vlastní riziko zákazníka!

Skvěle chutnající ochucovací pasta je vhodná do každého těsta či krému.

 

Dávkování: 30 - 40 g na 1 kg základní směsi nebo krému

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 200 g

Složení produktu

glukózo-fruktózový sirup, cukr, přírodní mátové aroma, voda, barviva (E102, E133 - můžou mít nepříznivý vliv na pozornost a aktivitu dětí)

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1282 kJ
Energetická hodnota kcal 306,3 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 75,4 g
    - z toho cukry 75,4 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Výrobní společnost
Irca group
Viale Danimarca, 30 Gallarate 21013
info@irca.eu
www.ircagroup.com

Technické parametry

Kategorie: Ochucovací pasty
Ochucovací pasty na muffiny a cupcake
Výrobce Joypaste
EAN 8594217870225
Kód produktu 4069

Recenze

80 %
Obsahuje vyšší množství umělých barviv, což není ideální; očekávala jsem, že bude průhledné.
vše v pořádku,vždy důkladně zabaleno proti poškození při přepravě, rychlé dodání
Osvědčený výrobek,super.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Ochucovací pasta pistáciová 80g

Ochucovací pasta pistáciová. Balení 80 g.

227 Kč
283.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Pasta Tonka 50g

Pasta Tonka 50g

Pasta tonka. Balení 50 g.

89 Kč
178 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pistáciové máslo 170g - Targroch

Pistáciové máslo. Balení 170 g.

229 Kč
134.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Pistaciový krém 200g

Pistaciový krém 200g

Pistáciový krém. Balení 200 g,

236 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks